Bestyrelsen i HTK

Formand:

HC Hartmann-Nielsen - 3146 8695

formand@htktennis.dk

Presse, sponsorer, padel, sociale medier med mere

BESTYRELSE 2022

Næstformand & Kasserer:

Jens Sandberg Andersen - 2613 9061

jens@htktennis.dk

Medlemsdatabase, kontingenter med mere

Jens

Øvrige bestyrelsesmedlemmer:

Kristine Gjedde - 2244 7195

kristine@htktennis.dk

Ungdomsafdeling, sponsorudvalg

Kristine

John Brander Larsen - 5192 9159

john@htktennis.dk

Voksentræning, voksenintroduktion, medlemshvervning & turneringsansvarlig

John

Kim Mikkelsen - 5042 8026

kim@htktennis.dk 

Medlemshvervning, hjemmeside, nyhedsbreve med mere 

Kim

Knud Mikkelsen - 2045 8390

knud@htktennis.dk

Klubsekretær, anlægget & medlemshvervning

Knud

Steen Errebo - 3131 6167

steen@htktennis.dk

Sponsorer, fundraising

Steen

Suppleant:

Winnie Bitsch Hartmann-Nielsen - 4041 1660

winnie@htktennis.dk

Sociale arrangementer, medlemshvervning & klubshop

Winnie
Oprettet i NEWWWEB CMS - Brugervenligt og SEO optimeret Content Management System